Friday, December 4www.babalkhabar.com : For your kind information
Shadow

हेर्नुहोस कसरी छाडा भए नेपाली युवा युवती ( हेर्नुहोस पुरा भिडियो “साथिको बुढी” )

लक डाउनमा ला जमर्दो भिडियो, हेर्नु होस कसरि छाडा भए नेपाली युवायुवती (भिडियो सहित) पछिल्लो समय सामाजिक सञ्जाल प्रयोग कर्ताको संख्या ह्वात्तै बढेको छ । अहिले विश्वमा धेरै मानिसहरुले सामाजिक सञ्जाल प्रयोग गर्छन ।

जस्ता फेसबुक यु ट्युव टि टक लगायतका सोसल मिडियाहरु पर्दछन ।

यनै सोसल मिडि याह रुको प्रयोग गरेर कति ले राम्रो सँग नाम दाम काम पाएका छन कमाएका छन भने कसैलाई यहि सामाजिक सञ्जाल अभि साप पनि बनेको छ । पछिल्लो समयमा नेपालमा पनि सामाजिक सञ्जाल यु ट्युव प्रयोग गरेर बिभिन्न रमाईला मनोरञ्जनात्मक सन्देश मुलक भिडियो साम्रागी हरु आईरहेका छन त्यस्तै एक भिडियो तपँर्इको लागी ल्यायको छाैं हेरौ भिडियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!