Tuesday, October 19www.babalkhabar.com : For your kind information
Shadow

राम्री केटिको नजरमा बिहेका लागि यूवकमा किन खोज्छन यस्तो ३ गुण, हेर्नुहोस्

नायिका अदिती वुढाथोकी चलचित्रका कारण भन्दा पनि सामाजिक संजाल इन्स्टाग्रामका कारण बढी चर्चामा रहन्छिन् । दैनिकजसो, सामाजिक संजालमा आफ्नो बोल्ड फोटो पोष्ट गर्दै आएकी अदितीलाई मन पराउनेहरुको संख्या ११ लाख भन्दा धेरै छ । यसैले, पनि अदिती आफ्ना फ्यानहरुसँग इन्स्टामा कुराकानी गर्न मन पराउँछिन् ।

नेपालमा चलचित्र र भारतमा मोडलिङ गर्दै आएकी अदितीलाई उनका फ्यानले बिहेको बिषयमा पनि प्रश्न राख्ने गरेका छन् । अदितीले फ्यानसँग साक्षात्कार गर्दै गर्दा उनका केही फ्यानले उनको बिहे योजनाका बिषयमा पनि सोधेका थिए ।

एक फ्यानले तपाइ बिहेका लागि यूवकका ३ गुण के होस् भन्ने चाहनुहुन्छ भनेर सोधेका छन् । जसमा अदितीले लेखेकी छिन्–‘मलाई नम्र, वफदार र मिहिनेती मान्छे मनपर्छ । साथमा, एक अर्कासँग जोडिन पनि निकै आवश्यक छ ।’

अदितीले बिहेका लागि यूवक र यूवतीविच बलियो प्रकारको सम्बन्ध जोडिन आवश्यक रहेको पनि बताएकी छिन् । तर, अदितीले बिहेका लागि आफूले हतार नगर्ने पनि उल्लेख गरेकी छिन् । उनले करिअर र प्रेममा आफूले करिअरलाई नै प्रेम गर्ने उल्लेख गरेकी छिन् । अदिती दोश्रो चलचित्र ‘बाबरी’को छायांकनका लागि केही समयदेखि नेपालमा छिन् ।

अर्को खबर

म्यूजिक भिडियोमा मोडलद्धय सुधिर श्रेष्ठ र गीता ढुंगानाको क्रेज राम्रो देखिएको छ । गतबर्षको लकडाउनपछि धेरै नयाँ अनुहारहरु टिकटकबाट भिडियोमा प्रवेश गरे ।

तर, दोश्रो चरणको कोरोना महामारीका कारण सरकारले लगाएको निषेधाज्ञा खुकुलो भएसँगै गतबर्ष प्रवेश गरेका नयाँ अनुहारमध्ये केहीको व्यस्तता मात्र देखिएको छ । अधिकांशको हात खाली छ ।

गीता र सुधिरलाई भने दैनिक भ्याईनभ्याई नै छ । उनीहरुले, अनिस अधिकारी र रचना रिमालको स्वरमा समावेश ‘जाउँ न कान्छी जाउँ’ बोलको गीतको भिडियोमा अभिनय गरेका छन् । गीतमा अधिकारीकै शब्द तथा संगीत छ । सुवोल थापाको निर्देशनमा तयार भएको भिडियोमा वुद्ध थापाको छायांकन छ ।

by : online khabar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!